wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Ogłoszenia ...

Acid Drinkers na Włóczykiju 2019 - bilety w sprzedaży!

W ramach tegorocznego 13. Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij odbędzie się koncert legendarnej kapeli Acid Drinkers. Zespół zagra 22 lutego 2019 o godzinie 22. Support: SIQ.
Bilety na koncert są już sprzedaży.
Dostępne są w cenie 35 zł (bilet normalny) i 15 zł (dla posiadaczy karnetu na festiwal). Przedsprzedaż biletów jest realizowana drogą elektroniczną przez stronę Gryfińskiego Domu Kultury - gdk.com.pl zakładka "Kup bilet" oraz przez oficjalną stronę festiwalu Włóczykij -wloczykij.com.
Ilość miejsc ograniczona!

Acid Drinkers to najbardziej widowiskowa kapela thrash metalowa w Polsce, istniejąca już ponad 30 lat. W swojej historii zagrała ponad 1500 koncertów, wiele z nich głęboko zapadło w pamięć fanom mocnego grania. Oprócz niezapomnianych występów na festiwalach jarocińskich, Metalmanii, w Węgorzewie czy na Przystanku Woodstock, Acidzi poprzedzali w naszym kraju występy takich gigantów jak Deep Purple, Megadeth, Sepultura, Korn czy Slayer. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Acid Drinkers powstał 21 września 1986 roku z inicjatywy Tomasza "Titusa" Pukackiego (wokal, bas) oraz Roberta "Litzy" Friedricha (gitara, wokal). Do składu dołączył Darek "Popcorn" Popowicz (gitara) oraz bębniarz Piotr "Chomik" Kuik, dosłownie na chwilę zastąpiony przez Macieja "Ślepego" Głuchowskiego.
Debiut sceniczny zespołu miał miejsce we Wrocławiu na Wyspie Słodowej 26 sierpnia 1989 roku. Występ ten otworzył kapeli drzwi do kariery: wieść o nowym, świetnym zespole metalowym szybko rozeszła się po Polsce. Panowie niedługo po tym dostali szansę nagrania płyty, a tym samym kontynuacji kariery. W tym klasycznym składzie powstały najgłośniejsze albumy, m.in. debiut "Are You A Rebel?", "Vile Vicious Vision" czy "Infernal Connection".

W składzie roszady następowały tylko na pozycji gitarzysty. Po odejściu w 1998 roku "Litzy", przez grupę przewinęli się: Przemysław "Perła" Wejmann (1998-2003), Tomek Lipa" Lipnicki (2003-2004), Aleksander "Olass" Mendyk (2004-2008, zmarł), Wojciech "Jankiel" Moryto (2009-2016). Obecnym gitarzystą jest Łukasz "Dzwon" Cyndzer (od 2017).

W 2015 roku w Plebiscycie Teraz Rock za 2014 zespół wygrał w kategorii Przebój roku ("Don't Drink Evil Things") oraz Płyta wszech czasów ("Infernal Connection"). Zajął także 2 miejsce w kategorii Koncert polskiego wykonawcy (występ na Luxfeście).
23 września 2016 roku nakładem wytwórni Makumba Music wydany został siedemnasty, jak na razie ostatni, album studyjny Acidów zatytułowany "Peep Show".

Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

2019-01-03