wyszukaj w  

Kopciuszek. Historia prawdziwa - 2d dubbing  - 19.10 godz.16.15
Jak pies z kotem - Premiera  - 19.10 godz.18.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Ogłoszenia ...

11. Festiwal Komedii SZPAK w regionie- w GDK 2 i 3 grudnia!

W sobotę i w niedzielę, 2 i 3 grudnia 2017 w Gryfińskim Domu Kultury będzie można zobaczyć dwie odsłony tegorocznej edycji 11 Festiwalu Komedii SZPAK.
W GDK 2 grudnia od godziny 17 odbywać się będą występy stand-up comedy Tomasza Kołeckiego i Mieszka Minkiewicza. Informujemy, że proponowany przez komików humor przeznaczony jest dla widzów dorosłych.
W niedzielę 3 grudnia o godz. 11 zapraszamy na występ dla dzieci od lat 3 i rodziców, czyli Kazio Sponge Show w ramach SZPACZKA w regionie.

Wstęp na wydarzenia SZPAKA w regionie jest bezpłatny.

Festiwal Komedii SZPAK to szczeciński konkurs dla zespołów i solistów, a także pokazy pozakonkursowe, w których udział biorą gwiazdy, znani konferansjerzy i uznane autorytety polskiej estrady. Przez dziesięć lat realizacji festiwal SZPAK stał się największym wydarzeniem związanym ze sztuką kabaretu i komedii w regionie Pomorza Zachodniego i jednym z ważniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski. 11. edycja Festiwalu Komedii SZPAK potrwa od 30 listopada do 3 grudnia 2017 r., wydarzenia w regionie 2-3 grudnia.

Tomasz Kołecki to najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Znany jest m.in. z programów telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" TVP2, "Comedy Club" Comedy Central czy "Kuba Wojewódzki" TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki czy emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Tomasz Kołecki

Mieszko Minkiewicz to stand-uper, kabareciarz, improwizator i... grubas. Na scenie mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił w grze i że pizza to najlepsze jedzenie, bo samo przyjeżdża. Na scenie od 2007 roku, od 2015 występuje też solo. Aktor kabaretu Inaczej i grupy improwizacyjnej ŻBIK. Jako członek tych składów zdobył ponad 50 nagród na festiwalach w całej Polsce. Można go też było zobaczyć na antenie TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central.

Mieszko Minkiewicz

Kazio Sponge to nie tylko lalka - to postać, która potrafi zawładnąć sercami widowni w każdym wieku. Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za małego cwaniaczka. A Kazio jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem. Kocha ludzi, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu - nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie nieświadomie czyniąc z nich atut. Jest dżentelmenem, bywalcem, "celebrytą", królem ciętej riposty, gadułą i fachowcem w wyrażaniu opinii na każdy temat, który rozbawi i małego i dużego.

Kazio Sponge

2017-11-22