wyszukaj w  

Mała czarownica - 2D dubbing  - 18.11 godz.13.00
Planeta Singli 2 - Premiera  - 18.11 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Impreza ...

Silent Disco

data: 

18.11.2017, godz. 21:00

miejsce: 

Gryfiński Dom Kultury

organizator: 

Środowisko Inicjatyw Artystycznych HYBADUGryfiński Dom Kultury

W ramach tegorocznej Jesiennej Sceny Tańca zapraszamy na Silent Disco czyli cichą dyskotekę. Impreza rozpocznie się o godzinie 21 w Gryfińskim Domu Kultury. Cena biletu to 15 zł. Ze względu na to, że ilość słuchawek jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację. Rezerwacji można dokonać kontaktują się z organizatorami drogą elektroniczną: gizyckaweronika@gmail.com. Słuchawki będą wydawane tyko na podstawie dowodu tożsamości!!

Cicha dyskoteka jest specyficznym pomysłem na imprezę, przy którym system nagłośnieniowy wydaje się być niepotrzebnym! Każdy uczestnik otrzymuje parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym można słuchać muzyki. W Gryfinie odbyło się już kilka edycji SD i za każdym razem cieszyła się dużym powodzeniem. Wychodzimy zatem z propozycją kolejnej edycji. Będziemy gościć trzech DJ'ów, każdy z nich na osobnym kanale będzie zapraszał do zabawy w jego ulubionym klimacie muzycznym. Wyjątkową zaletą SD jest to, że w każdej chwili uczestnik może zmienić kanał w słuchawkach i bawić się z innym DJ'em. SD może być organizowane w każdym miejscu; w pubach, klubach, na stadionach, na świeżym powietrzu - w otwartej przestrzeni. Uczestnicy nie mający słuchawek nie słyszą muzyki, co powoduje, że impreza jest minimalnym obciążeniem dla otoczenia.

W sobotę 18 listopada na Silent Disco zagrają DJ Monika Petryczko, DJ Pierce White oraz Kolektyw Keri Szamot.

DJ-e Silent Disco 2017:
Monika Petryczko- producentka kultury, prezeska Stowarzyszenia MiastoHolizm, animatorka wydarzeń kulturalnych, dziennikarka radiowa i telewizyjna, DJ-ka. W roku 2016 pełnomocnik Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na okoliczność udziału Szczecina i Pomorza Zachodniego w prezentacji Koalicja Miast Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 a także operator w powyższym przedsięwzięciu. Współtwórca co-workingowej przestrzeni kreatywnej OFF Marina. Pomysłodawczyni projektu Jazz i Teatr i współtwórczyni Design Days w Szczecinie oraz międzynarodowego festiwalu dizajnu Polish Design Island. Obecnie realizująca projekt międzynarodowy: Mobilny Instytut Kultury.

DJ Monika Petryczko

Keri Szamot to lokalny kolektyw grajków plenerowych, lubujących się w muzyce zewnętrznej -gatunku, który wymyślili sami i który dobrze określa niestarannie wyselekcjonowane numery z ostatniego półwiecza muzycznej historii. To prawie tyle, ile mają lat. Gitary i samplery, smyczki i automaty perkusyjne, nostalgia i euforia życia w jednym. Wszystko wymieszane w dźwiękowym ogrodzie, czyli podróży z lat 60 do dnia dzisiejszego... i z powrotem. Bez końca.

Keri Szamot

DJ Pierce White - pasjonat muzyki od najmłodszych lat. Jego upodobania na przestrzeni czasu bardzo się zmieniały, ostatecznie inspirowały go wszelkie odmiany muzyki House. Jego sety przepełnione są w większości Soulfulowymi i Deepowymi starannie wyselekcjonowanymi klimatami. Członek formacji T.I.M.S. oraz Dj na imprezach z cyklu Silent Disco organizowanych przez Malta Festiwal oraz Transatlantyk Festiwal.

DJ Pierce White