wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Impreza ...

Premiera spektaklu "Stoję sobie na drodze" - Teatr 6 i PÓŁ

data: 

26.04.2019, godz. 18:00

miejsce: 

Gryfiński Dom Kultury

organizator: 

Gryfiński Dom KulturyTeatr 6 i PÓŁ

W piątek 26 kwietnia 2019 w Gryfińskim Domu Kultury odbędzie się premiera najnowszego spektaklu Teatru 6 i PÓŁ pt. "Stoję sobie na drodze".

Po spektaklu, zespół zaprasza chętnych na mały poczęstunek. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć działania teatru, zachęcamy do zakupu biletów dobrej woli, które będą dostępne przed wejściem na spektakl.

O SPEKTAKLU
"Każda podróż ma swój kres, a ja z całą pewnością jeszcze nie dotarłem do kresu mojej. Niemniej jednak w tej chwili powody, dla których ruszam w drogę, bardzo różnią się od tych, które pchały mnie w podróż na początku." - Jason Lewis

W "Stoję sobie na drodze" bohaterki mierzą się ze swoimi słabościami. Stają naprzeciwko swoich kłamstw i próbują zdjąć maskę, którą noszą na co dzień. Próbują ustalić swoje potrzeby. Szukają w sobie miejsc, w których te potrzeby rosną. Uczą się formułować, nazywać i wreszcie komunikować na zewnątrz swoje myśli. Chcą znaleźć cel, do którego mogą zmierzać, a na koniec poczuć satysfakcję. Nie chcą błądzić przez całe życie. Czy im się to uda? Czy dokonają trafnych wyborów? Potrzebują determinacji, którą muszą w sobie obudzić, albo pozwolić, by ktoś to zrobił za nie.

Teatr 6 i PÓŁ
Założony w 2003 roku w Gryfinie przez Krzysztofa Gmitera, aktora i tancerza współczesnego. Grupa działa przy Gryfińskim Domu Kultury. Przez ponad 10 lat istnienia teatr wypracował swój własny styl. Pracując zazwyczaj w oparciu o własne teksty, tworzymy spektakle zbudowane na słowie, sformalizowanym ruchu scenicznym i elementach tańca współczesnego. Na scenie interesuje nas wiarygodność nawet najbardziej niewiarygodnych historii. Siłą teatru jest wspólna praca nad spektaklami. Teatr jest dla nas miejscem spotkania drugiego człowieka, opowiedzenia mu o nas, o rzeczywistości widzianej naszymi oczami.
Teatr należy do Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej - grupy teatrów niezależnych województwa zachodniopomorskiego, które wspólnie działają na rzecz rozwoju niezależnej sztuki teatralnej w naszym regonie.