wyszukaj w  

Książę Czaruś - 2d dubbing  - 14.08 godz.16.30
Sztuka kłamania - 2d napisy  - 14.08 godz.18.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności














Pracownicy GDK ...

DYREKCJA:

Maria Zalewska - dyrektor
Monika Drabik - zastępca dyrektora
Krzysztof Rudnicki - zastępca dyrektora


ADMINISTRACJA:

Jakub  Kasprzyk - inspektor ochrony danych
Patrycja Jama - sekretariat (budynek przy Szczecińskiej 17)
Mirela Lechowicz - sekretariat (Pałacyk pod Lwami)


ORGANIZACJA IMPREZ:

Tomasz Brzęczek - instruktor
Krzysztof Kozak - instruktor


PROMOCJA:

Maria Witkowska - 


OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ:

Stanisław Fabjańczuk - akustyk


INSTRUKTORZY:

Kamilla Gadomska - pracownia turystyki
Krzysztof Gmiter - Teatr 6 i PÓŁ
Eliza Hołubowska - Teatr Tańca EGO VU
Janusz Janiszewski - Teatr Uhuru, Teatr Eliksir
Aneta Kopystyńska - Pracownia Plastyczna Jedwab
Dorota Krutelewicz-Sobieralska - Teatr Tespisek, Teatr Kameleon, koło recytatorskie
Wioletta Kuriata-Janiszewska - Teatr Bomba Bomba
Elżbieta Narzekalak - Pracownia Plastyczna Deseń
Piotr Ostrowski - pracownia wokalna i audiovideo
Katarzyna Papiernik - Kapela Ludowa Wełtynianka
Maria Piznal - Grupa Teatralna Gliptykos, koło recytatorskie
Małgorzata Ragan - pracownia plastyczna
Jolanta Romanowska - zespół wokalny Desire (Świetlica Wiejska w Borzymiu), zespół wokalny Cantare, zespół Teens i zespół AnNaO
Zygmunt Rosiński - Kapela Ludowa Gardnianki, Kapela Ludowa Borzymianka
Karina Tyła - pracownia plastyczna
Iga Wiśniewska - Zespół Tańca Współczesnego Fajber Flex


OBSŁUGA:

Małgorzata Hołowczyc - 
Mariusz Partyka - 
Krystyna Pokrywa - 
Tadeusz Świtelski - 


KINO GRYF:

Kuba Kasprzyk - koordynator pracy kina
Krzysztof Wawrzyniak - kinooperator
Grażyna Raginia - kasjerka


ŚWIETLICE WIEJSKIE:

Dominika Bojko - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Krajniku
Elżbieta Florczak - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Sobiemyślu
Marlena Gwiazda-Gielnik - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Drzeninie
Elżbieta Kasprzyk - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Bartkowie
Barbara Kłonowska - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Krzypnicy
Wanda Kozłowska - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Starych Brynkach
Emilia Leszczyńska - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Czepinie
Iwona Łakomiec - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Chwarstnicy
Justyna Mendyk - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Borzymiu
Maria Mościcka - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Mielenku
Marta Nowak - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Wełtyniu
Katarzyna Nowicka - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Dołgich
Katarzyna  Olejniczak - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Nowym Czarnowie
Danuta Świderek - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Sobieradzu
Magdalena Włodarczak - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Wirowie
Joanna  Żmuda - instruktor Świetlicy Wiejskiej w Daleszewie