wyszukaj w  

Waleczne rybki - 2D dubbing  - 29.09 godz.15.00
Wojty┼éa. ┼Üledztwo - Premiera - 2D napisy  - 29.09 godz.16.30

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Deklaracja dostŕpnoťci
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Kup gad┐et
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
















Aktualności ...

Eliminacje powiatowe 48. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

W sobotę 7 marca 2020 w Szkole Podstawowej nr 3 w Gryfinie odbyły się powiatowe eliminacje 48. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego. Organizatorami wydarzenia była Pracownia Regionalna PTTK w Szczecinie oraz Gryfiński Dom Kultury.

W turnieju wzi─Ö┼éo udzia┼é 23 uczestnik├│w w 8 zespo┼éach (3-osobowych) reprezentuj─ůcych nast─Öpuj─ůce plac├│wki:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie (op. Patrycja Markowska)
Uczniowski Klub Turystyczno-Krajoznawczy "Traperzy" w Chojnie (op. Marzena Chatłas)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie (op. Marzena Chatłas)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Justyna Kołodziej)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie (op. Tomasz Szachnowski)
Gryfiński Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska)

W ramach turnieju odby┼éa si─Ö cz─Ö┼Ť─ç pisemna i turystyczny marsz na orientacj─Ö.
Uczestnicy turnieju mieli do napisania test krajoznawczy (zakres: powiat gryfi┼äski, wojew├│dztwo zachodniopomorskie), test ze znajomo┼Ťci przepis├│w ruchu drogowego i pierwszej pomocy, topografii, historii turystyki i rozpoznawania li┼Ťci.
Po cz─Ö┼Ťci pisemnej na gryfi┼äskim Grajdo┼éku odby┼éa si─Ö impreza na orientacj─Ö, kt├│r─ů przygotowa┼é i s─Ödziowa┼é Tomasz Paszek.

W kategorii szk├│┼é podstawowych 1 miejsce zaj─ů┼é zesp├│┼é z Gryfi┼äskiego Domu Kultury w sk┼éadzie : Hanna Staruk, Wojciech Fr─ůckiewicz i Jan Bodys.

Zesp├│┼é z Gryfi┼äskiego Domu Kultury w sk┼éadzie : Hanna Staruk, Wojciech Fr─ůckiewicz i Jan Bodys z instruktor Kamill─ů Gadomsk─ů

Miejsce drugie zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie : Andrzej Barcz, Magdalena Chatłas i Borys Jaworski. Z kolei miejsce trzecie przypadło dla zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnie w składzie: Mikołaj Ożarowski, Rafał Bryczkowski i Adam Kurpiel.

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnie

W kategorii szkół ponadpodstawowych 1 miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie w składzie: Michalina Tokarska i Natalia Lisowska.

Drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie w składzie: Michalina Tokarska i Natalia Lisowska i opiekun Tomasz Szachnowski

Nagrodzone zostały także osoby, które najlepiej napisały testy: Janina Barcz z UKKT "Traperzy" w Chojnie, Andrzej Barcz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie i Adam Kurpiel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnie.

Najlepsze zespo┼éy wezm─ů udzia┼é w eliminacjach wojew├│dzkich OMTTK , kt├│re odb─Öd─ů si─Ö w Stargardzie w dniach 24-26 kwietnia 2020.

2020-03-09