Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności

Aktualności ...

13. NOCNY RAJD NA ORIENTACJ─ś W┼ü├ôCZYKIJ TRIP EXTREME

13. edycja Ekstremalnego Nocnego Rajdu na Orientacj─Ö W┼é├│czykij Trip Extreme ju┼╝ za nami. W sobot─Ö 29 lutego 2020 ┼Ťmia┼ékowie wyruszyli na trasy licz─ůce 25 i 50 km. W─Ödrowano po traktach i lasach Powiatu Gryfi┼äskiego.

G┼é├│wn─ů zasad─ů rajdu by┼éo, aby na Trasie Pieszej w okre┼Ťlonym limicie czasowym pokona─ç 25 lub 50 kilometrow─ů tras─Ö i zaliczy─ç jak najwi─Öcej punkt├│w kontrolnych. Na trasie przewidziany by┼é jeden przystanek, w trakcie kt├│rego mo┼╝na by┼éo skorzysta─ç z przywileju zatrzymania czasu oraz ciep┼éego posi┼éku.
Zawodnicy wystartowali z miejscowo┼Ťci M─Ötno. P├│┼║niej szlak rajd├│w bieg┼é Puszcz─ů Piaskow─ů. Rajd odbywa┼é si─Ö dwuetapowo. Punkt stop oraz meta znajdowa┼é si─Ö w Krzymowie.
W zawodach na obu dystansach wystartowa┼éo ┼é─ůcznie 352 zawodnik├│w - 223 na 25 km i 129 na 50 km.

Na trasie 50 kilometrowej najszybszym zawodnikiem był Karol Gostomczyk, który pokonał dystans w czasie 6 godzin i 3 minut. Kolejni na mecie byli Tomasz Łużyński, Marcin Sikorski i Tomasz Waszkiewicz z czasem 7 godzin 12 minut . Z trzecim wynikiem 7 godzin 16 minut, ekstremalny rajd ukończył Łukasz Jakubowski.

Karol Gostomczyk

Na dystansie 25 km najlepsi byli Krystian i Robert Petersburscy z czasem 2 godziny 56 minut. Kolejne miejsce przypadło dla Marcina Kaczyńskiego, który pokonał trasę rajdu w 4 godziny i 15 minut. Z kolejnym czasem 5 godzin 5 minut na mecie zameldowali się Ewelina i Jacek Czerniachowscy.

Krystian i Robert Petersburscy

Zwyci─Özcy otrzymali od organizator├│w rajdowe koszulki i kominy.
Wyróżniona została Nina Kłopotek z Bartkowa z dystansu 25 km, jako najmłodsza uczestniczka rajdu, która pokonała trasę w czasie 5 godzin 11 minut (16 miejsce na 223 zawodników!).

Nina Kłopotek

Oficjalne wyniki tegorocznego Nocnego Rajdu na Orientację Włóczykij Trip Extreme znajdziemy na stronie http://wloczykij.com/index.php?plik=pokaz&pokaz_ID=1864