wyszukaj w  

SamSam - 2D dubbing  - 11.08 godz.15.30
Babyteeth - Premiera - 2D napisy  - 11.08 godz.17.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Kup gad┐et
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

Takie były Gryfińskie Mikołajki 2019

W pi─ůtek 6 grudnia 2019 na Placu Ksi─Öcia Barnima I tradycyjnie odby┼éa si─Ö miko┼éajkowa zabawa dla najm┼éodszych mieszka┼äc├│w naszego miasta.
W tym roku Gryfińskie Mikołajki odbywały się pod tytułem "Nie do wiary. Mikołaj istnieje!".

Plac Barnima roz┼Ťwietli┼é si─Ö ┼Ťwi─ůtecznymi iluminacjami. Wysoka choinka, miko┼éajkowe sanie czy wielka bombka wzbudzi┼éy zainteresowanie w┼Ťr├│d du┼╝ych i ma┼éych gryfinian.
Kr├│tko po godzinie 17 na scenie Miko┼éajek pojawili si─Ö Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino Mieczys┼éaw Sawaryn oraz zast─Öpca Burmistrza Miasta i Gminy Pawe┼é Nikiti┼äski. Panowie uroczy┼Ťcie otworzyli imprez─Ö i ┼╝yczyli dzieciom ┼Ťwietnej zabawy.

Chocia┼╝, pogoda 6 grudnia zamiast zimowej okaza┼éa si─Ö by─ç typowo jesienna i deszczowa, nie zrazi┼éo to licznej grupy dzieciak├│w i ich rodzic├│w do miko┼éajkowych szale┼ästw. Do wsp├│lnej zabawy zaprosili widowni─Ö animatorzy z Teatru 6 i P├ô┼ü dzia┼éaj─ůcego pod egid─ů Gryfi┼äskiego Domu Kultury. Podczas interaktywnego programu "Nie do wiary. Miko┼éaj istnieje!", dzieci prze┼╝ywa┼éy przygody razem z elfk─ů Energetk─ů i elfem Smuteuszem, oraz innymi pomocnikami Miko┼éaja.

Dzieci ch─Ötnie dzieli┼éy si─Ö swoimi opowie┼Ťciami o Miko┼éaju i wymarzonych prezentach, za co dostawa┼éy puchaty upominek (maskotk─Ö). Dzieci─Öce historie mia┼éy przekona─ç Smuteusza, kt├│ry zapomnia┼é ┼╝e jest elfem, o tym ┼╝e Miko┼éaj istnieje a jego praca niesie rado┼Ť─ç dzieciom na ca┼éym ┼Ťwiecie. Nie zabrak┼éo wsp├│lnych ta┼äc├│w i ┼Ťpiewania ┼Ťwi─ůtecznych piosenek. Biegaj─ůce po Placu Barnima elfy wci─ůga┼éy dzieci i ich rodzic├│w do wsp├│lnej zabawy, obdarowywa┼éy owocami i s┼éodyczami. Dzieci ustraja┼éy ┼Ťwi─ůteczne choinki i stworzy┼éy ┼╝ywy ┼Ťwi─ůteczny ┼éa┼äcuch.

W ko┼äcu na scenie, podczas wsp├│lnego ┼Ťpiewania piosenki "Pada ┼Ťnieg", pojawi┼é si─Ö d┼éugo wyczekiwany Miko┼éaj, z kt├│rym po zako┼äczeniu programu artystycznego mali gryfinianie ochoczo robili sobie zdj─Öcia.

Oprócz zabaw prowadzonych przez animatorów, dzieci mogły nauczyć się tego dnia także podstaw udzielania pierwszej pomocy w namiocie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego. Ciekawi mogli zajrzeć do karetki i zapytać o prace ratowników.

Głównymi organizatorami Gryfińskich Mikołajek byli Gmina Gryfino i Gryfiński Dom Kultury .

Współorganizatorzy i sponsorzy wydarzenia:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Odział Zespół Elektrowni Dolna Odra
Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
DEEF SPJ Gryfino
PSB ELGRYF - Sklep Mr├│wka Gryfino
Bank Pekao O/Gryfino
Nadle┼Ťnictwo w Gryfinie
OSiR Gryfino
Gminna Komisja Rozwi─ůzywania Problem├│w Alkoholowych w Gryfinie

2019-12-07