wyszukaj w  


» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

Gryfiński Festiwal Smaków Świata

Za nami pierwszy Gryfiński Festiwal Smaków Świata. W sobotę i niedzielę, 19 i 20 października 2019 na placu Księcia Barnima I można było skosztować specjałów z food trucków czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Wydarzenie przypadło do gustu gryfinianom.

Każdy z samochodów, który przyjechał do Gryfina serwował oryginalne potrawy kuchni amerykańskiej, azjatyckiej, meksykańskiej czy europejskiej. Były potrawy słodkie, ostre, bardzo ostre i smaki bardziej tradycyjne. Smakosze złocistego trunku mogli skosztować piwa z Gór Sowich.

Przez dwa dni trwania imprezy, przez plac Barnima przewin─Ö┼éy si─Ö setki mieszka┼äc├│w naszego miasta i nie tylko, w poszukiwaniu swoich smak├│w. Popularno┼Ťci─ů cieszy┼éy si─Ö m.in. frytki, mini p─ůczki, burgery ameryka┼äskie, kanapki pastrami, kuchnia tajska, azjatyckie piero┼╝ki czy meksyka┼äskie burrito. Z pewno┼Ťci─ů kulinarne atrakcje festiwalu sprawi┼éy, ┼╝e wielu uczestnik├│w zmieni┼éo swoje my┼Ťlenie o "budce na ko┼éach" i odkry┼éo oryginale, nieznane wcze┼Ťniej potrawy.

Organizatorem Gryfińskiego Festiwalu Smaków Świata była firma Smaki Świata Street Food a partnerami Gmina Gryfino i Gryfińskie Dom Kultury.

2019-10-21