wyszukaj w  


» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

Taki min─ů┼é drugi tydzie┼ä Tw├│rczych Wakacji 2019

Za nami drugi tydzień warsztatów artystycznych pn. "Twórcze wakacje 2019", jakie przygotował dla młodych mieszkańców Gryfina i okolic Gryfiński Dom Kultury. W minionym tygodniu, od 1 od 5 lipca, odbywały się zajęcia plastyczne, rękodzielnicze i sportowe.

W Pa┼éacyku pod Lwami Ma┼égorzata Ragan poprowadzi┼éa zaj─Öcia pn. "W ┼Ťwiecie patyczak├│w". Uczestnicy warsztat├│w poznawali ca┼éy proces tworzenia, od projektu do wykonania, miniaturowych wersji postaci ze znanych bajek, zwierz─ůt czy postaci z gier. W procesie tw├│rczym wykorzystywano kilka technik plastycznych. Dzieci mi─Ödzy innymi poznawa┼éy mo┼╝liwo┼Ťci rze┼║by z drutu, czy tworzenia za pomoc─ů papieru m├óch├ę.

W ┼Üwietlicy Wiejskiej w Chwarstnicy Iwona ┼üakomiec poprowadzi┼éa warsztaty pn."String Art, czyli dekoracje ┼Ťcienne z nici i gwo┼║dzi". String Art to technika artystyczna polegaj─ůca na wyplataniu obrazk├│w z kolorowej w┼é├│czki lub nici na specjalnie przygotowanych deskach. Kontury wzor├│w najpierw warsztatowicze rysowali na desce, nast─Öpnie w przygotowany szkic wbijano w odpowiedniej odleg┼éo┼Ťci od siebie gwo┼║dzie. Te z kolei sta┼éy si─Ö stela┼╝em do wyplatania dekoracji.

W ┼Üwietlicy Wiejskiej w Drzeninie postawiono na aktywno┼Ť─ç fizyczn─ů. Marlena Gwiazda-Gielnik instruktor ┼Ťwietlicy przygotowa┼éa "Wycieczki rowerowe". Przez pi─Ö─ç dni dzieci i m┼éodzie┼╝ z Drzenina odbywa┼éy rowerowe przeja┼╝d┼╝ki, podczas kt├│rych poznawa┼éy okolice swojej miejscowo┼Ťci. Zwiedzono Gardno, Sobieradz,We┼éty┼ä, Chwarstnic─Ö, Wir├│w i ┼╗elis┼éawiec. Uczestnicy wypraw poznawali histori─Ö wiosek, zwiedzali interesuj─ůce miejsca, zabytkowe ko┼Ťcio┼éy, parki i lasy.

2019-07-05