wyszukaj w  

Wyprawa Magellana - 2D dubbing  - 21.10 godz.16.15
Bo┼╝e Cia┼éo - 21.10 godz.18.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

Pierwszy turnus półkolonii zakończony

W pi─ůtek, 5 lipca 2019 zako┼äczy┼éy si─Ö pierwsze turnusy letnich p├│┼ékolonii organizowanych przez Gryfi┼äski Dom Kultury i Gmin─Ö Gryfino.
Zajęcia odbywały się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfinie oraz w Szkole Podstawowej w Gardnie. Głównym celem letniego wypoczynku było zapewnienie atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu.
Organizator zapewni┼é wy┼╝ywienie oraz opiek─Ö pedagogiczn─ů i medyczn─ů. Przez dwa tygodnie dzieci uczestnicz─ůce w p├│┼ékolonii, bra┼éy udzia┼é w wycieczkach, spotkaniach, warsztatach i ciekawych zabawach. Zar├│wno w Gryfinie jak i Gardnie realizowano podobny program.
Nad bezpieczeństwem młodych ludzi czuwał wykwalifikowany personel wychowawczyń, pedagog i pielęgniarka.

Koloni┼Ťci bior─ůcy udzia┼é w turnusie w Gryfinie uczestniczy┼éy m.in. w zaj─Öciach rekreacyjno-sportowych w C.W. Laguna. Odwiedzili tak┼╝e ciekawe miejsca w Gryfinie np. Centrum Informacji Turystycznej. Nie zabrak┼éo spaceru po Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry.

W programie p├│┼ékolonii znalaz┼éy si─Ö tak┼╝e wycieczki. W Szczecinie, dzieci zapozna┼éy si─Ö z histori─ů miasta i poznawa┼éy jego zabytki. Odwiedzono tak┼╝e Papugarni─Ö. Odby┼éa si─Ö tak┼╝e wycieczka do Mi─Ödzyzdroj├│w. Koloni┼Ťci korzystali tam z takich atrakcji jak przeja┼╝d┼╝ka "Mini expresem" czy oczywi┼Ťcie pla┼╝owanie. Odwiedzono tak┼╝e Muzeum Przyrodnicze oraz Alej─Ö Gwiazd w Mi─Ödzyzdrojach.

Koloni┼Ťci brali tak┼╝e udzia┼é w ciekawych zaj─Öciach przygotowanych przez Gryfi┼äski Dom Kultury. Specjalne zaj─Öcia plastyczne przeprowadzi┼éa Karina Ty┼éa. Dzieci uczestniczy┼éy tak┼╝e w mini olimpiadzie, grach i zabawach rekreacyjnych.
Odbyły się także spotkania z pedagogiem, oraz policjantami, którzy przybliżyli akcję "Bezpieczne ferie" i uczulali młodych ludzi na kwestię bezpieczeństwa w czasie wakacji.
Gryfińscy ratownicy z kolei przygotowali dla półkolonistów warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.
Pełne atrakcji półkolonie zakończył bajkowy seans w Kinie Gryf.

2019-07-05