wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności














Aktualności ...

POWIATOWE ELIMINACJE 47. OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO

W eliminacjach powiatowych 47. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, które odbyły się w sobotę 9 marca 2019 w Gryfinie, udział wzięło 8 zespołów z następujących placówek: Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni, Gryfiński Dom Kultury, Szkoła Podstawowa w Stołecznej, Koło Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni.

Uczestnicy turnieju mieli do napisania test krajoznawczy (powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie, atrakcje turystyczne województwa podlaskiego, Polska), test z przepisów ruchu drogowego, test udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy turystycznej i topografii.
Następnie zespoły 3-osobowe startowały w imprezie na orientację, którą przygotował i sędziował Tomasz Paszek.

Wyniki powiatowych eliminacji 47 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego:
Szkoły podstawowe:
I - Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie (op.Monika Szarejko) Piotr Podniesiński, Andrzej Barcz, Borys Jaworski
II - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni ( op.Justyna Kozakiewicz) Filip Felsztyński, Roksana Borucka, Julia Jędrzejek
III - Gryfiński Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska) Hanna Staruk, Wojciech Frąckiewicz, Jan Bodys
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Monika Odróbka) Rafał Bryczkowski, Adam Kurpiel, Piotr Junosz
IV -Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni ( op.Justyna Kozakiewicz) Dominika Maćkowiak, Zuzanna Kwaśniewska, Emilia Oporska
V- Koło Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni (op. Justyna Kozakiewicz) Kajetan Lorenc, Kamila Kappel, Wiktoria Sobolewska
VI - Szkoła Podstawowa w Stołecznej ( op. Czesław Postawa) Bartosz Kozak, Miłosz Błaszkiewicz, Wojciech Nowak

I miejsce Szkoła Podstawowa w Chojnie: Piotr Podniesiński, Rafał Bryczkowski, Borys Jaworski

II miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Filip Felsztyński, Roksana Borucka, Julia Jędrzejek, opiekun Justyna Kozakiewicz

III miejsce dla dwóch zespołów- Gryfiński Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska): Hanna Staruk, Wojciech Frąckiewicz, Jan Bodys oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie: Rafał Bryczkowski, Adam Kurpiel, Piotr Junosz

IV miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Dominika Maćkowiak, Zuzanna Kwaśniewska, Emilia Oporska

V miejsce Koło Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni: Kajetan Lorenc, Kamila Kappel, Wiktoria Sobolewska

VI miejce Szkoła Podstawowa w Stołecznej (op. Czesław Postawa): Bartosz Kozak, Miłosz Błaszkiewicz, Wojciech Nowak

Gimnazjum
I -Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Monika Odróbka): Kaja Jaworska, Paulina Stefańska, Adam Barcz

Kategoria gimnazjów -I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie: Kaja Jaworska, Paulina Stefańska, Adam Barcz

Za najlepiej napisany test zostały nagrodzone następujące osoby: Piotr Podniesiński ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie i w kategorii gimnazjów Paulina Stefańska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie.

Paulina Stefańska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie

Piotr Podniesiński ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie

Najlepsze zespoły w dniach 5-7.04 wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich, jakie odbędą się w Cedyni.
Nagrody dla uczestników eliminacji zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Gryfino oraz Gryfiński Dom Kultury.

Organizatorami wydarzenia był Gryfiński Dom Kultury i Pracownia Regionalna PTTK w Szczecinie.

2019-03-11