wyszukaj w  

Toy Story 4 - 3D dubbing - Premiera  - 20.08 godz.16.00
Toy Story 4 - 2D dubbing - Premiera  - 20.08 godz.18.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
















Aktualności ...

POWIATOWE ELIMINACJE 47. OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO

W eliminacjach powiatowych 47. Og├│lnopolskiego M┼éodzie┼╝owego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, kt├│re odby┼éy si─Ö w sobot─Ö 9 marca 2019 w Gryfinie, udzia┼é wzi─Ö┼éo 8 zespo┼é├│w z nast─Öpuj─ůcych plac├│wek: Szko┼éa Podstawowa nr 1 w Chojnie, Szko┼éa Podstawowa nr 2 w Chojnie, Zesp├│┼é Szkolno-Przedszkolny w Cedyni, Gryfi┼äski Dom Kultury, Szko┼éa Podstawowa w Sto┼éecznej, Ko┼éo Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni.

Uczestnicy turnieju mieli do napisania test krajoznawczy (powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie, atrakcje turystyczne województwa podlaskiego, Polska), test z przepisów ruchu drogowego, test udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy turystycznej i topografii.
Nast─Öpnie zespo┼éy 3-osobowe startowa┼éy w imprezie na orientacj─Ö, kt├│r─ů przygotowa┼é i s─Ödziowa┼é Tomasz Paszek.

Wyniki powiatowych eliminacji 47 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego:
Szkoły podstawowe:
I - Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie (op.Monika Szarejko) Piotr Podniesiński, Andrzej Barcz, Borys Jaworski
II - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni ( op.Justyna Kozakiewicz) Filip Felsztyński, Roksana Borucka, Julia Jędrzejek
III - Gryfi┼äski Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska) Hanna Staruk, Wojciech Fr─ůckiewicz, Jan Bodys
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Monika Odróbka) Rafał Bryczkowski, Adam Kurpiel, Piotr Junosz
IV -Zesp├│┼é Szkolno-Przedszkolny w Cedyni ( op.Justyna Kozakiewicz) Dominika Ma─çkowiak, Zuzanna Kwa┼Ťniewska, Emilia Oporska
V- Koło Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni (op. Justyna Kozakiewicz) Kajetan Lorenc, Kamila Kappel, Wiktoria Sobolewska
VI - Szkoła Podstawowa w Stołecznej ( op. Czesław Postawa) Bartosz Kozak, Miłosz Błaszkiewicz, Wojciech Nowak

I miejsce Szkoła Podstawowa w Chojnie: Piotr Podniesiński, Rafał Bryczkowski, Borys Jaworski

II miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Filip Felsztyński, Roksana Borucka, Julia Jędrzejek, opiekun Justyna Kozakiewicz

III miejsce dla dw├│ch zespo┼é├│w- Gryfi┼äski Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska): Hanna Staruk, Wojciech Fr─ůckiewicz, Jan Bodys oraz Szko┼éa Podstawowa nr 1 w Chojnie: Rafa┼é Bryczkowski, Adam Kurpiel, Piotr Junosz

IV miejsce Zesp├│┼é Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Dominika Ma─çkowiak, Zuzanna Kwa┼Ťniewska, Emilia Oporska

V miejsce Koło Turystyczno-Krajoznawcze z Cedyni: Kajetan Lorenc, Kamila Kappel, Wiktoria Sobolewska

VI miejce Szkoła Podstawowa w Stołecznej (op. Czesław Postawa): Bartosz Kozak, Miłosz Błaszkiewicz, Wojciech Nowak

Gimnazjum
I -Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Monika Odróbka): Kaja Jaworska, Paulina Stefańska, Adam Barcz

Kategoria gimnazjów -I miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie: Kaja Jaworska, Paulina Stefańska, Adam Barcz

Za najlepiej napisany test zosta┼éy nagrodzone nast─Öpuj─ůce osoby: Piotr Podniesi┼äski ze Szko┼éy Podstawowej nr 2 w Chojnie i w kategorii gimnazj├│w Paulina Stefa┼äska - Szko┼éa Podstawowa nr 1 w Chojnie.

Paulina Stefańska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie

Piotr Podniesiński ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chojnie

Najlepsze zespo┼éy w dniach 5-7.04 wezm─ů udzia┼é w eliminacjach wojew├│dzkich, jakie odb─Öd─ů si─Ö w Cedyni.
Nagrody dla uczestnik├│w eliminacji zosta┼éy ufundowane przez Nadle┼Ťnictwo Gryfino oraz Gryfi┼äski Dom Kultury.

Organizatorami wydarzenia był Gryfiński Dom Kultury i Pracownia Regionalna PTTK w Szczecinie.

2019-03-11