Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności

Aktualności ...

12. NOCNY RAJD NA ORIENTACJ─ś W┼ü├ôCZYKIJ TRIP EXTREME

12. edycja Ekstremalnego Nocnego Rajdu na Orientacj─Ö W┼é├│czykij Trip Extreme ju┼╝ za nami. W sobot─Ö 2 marca ┼Ťmia┼ékowie wyruszyli na trasy licz─ůce 25 i 50 km. W─Ödrowano po traktach i lasach gminy Gryfino i Stare Czarnowo.

G┼é├│wn─ů zasad─ů rajdu by┼éo, aby na Trasie Pieszej w okre┼Ťlonym limicie czasowym pokona─ç 25 lub 50 kilometrow─ů tras─Ö i zaliczy─ç jak najwi─Öcej punkt├│w kontrolnych. Na trasie przewidziany by┼é jeden przystanek, w trakcie kt├│rego mo┼╝na by┼éo skorzysta─ç z przywileju zatrzymania czasu oraz ciep┼éego posi┼éku.
Zawodnicy wystartowali z miejscowo┼Ťci Chlebowo. P├│┼║niej szlak rajd├│w bieg┼é Puszcz─ů Bukow─ů, gdzie odbywa┼éa si─Ö pierwsza cz─Ö┼Ť─ç rajdu. Punkt stop znajdowa┼é si─Ö na sali gimnastycznej obok OSP w Radziszewie. Nast─Öpnie polami i lasami trasa wiod┼éa obok starej cegielni w We┼étyniu, przez Wir├│w, a┼╝ do nowej ┼Ťcie┼╝ki rowerowej Blue Velo i dalej przez gryfi┼äski Grajdo┼éek.

Na trasie 50 kilometrowej najszybszym zawodnikiem był Paweł Jankowiak, który pokonał dystans w czasie 5 godzin i 23 minuty Kolejny na mecie był Szymon Wojtczak z czasem 7 godzin i 7 minut. Z trzecim wynikiem - 7 godzin 46 minut extremalny rajd ukończyli ex equo trzej zawodnicy: Adam Bartosiewicz, Sebastian Rożko i Piotr Szaciłowski. Z kobiet na odcinku 50 km najlepiej wypadła Agnieszka Glebkowicz (21 miejsce open).

Na trasie 25 kilometrowej, miejsce pierwsze zdobyli ex equo trzej zawodnicy: Tomasz ┼üu┼╝y┼äski, Marcin Sikorski i Krystian Petersburski, kt├│rzy pokonali dystans rajdu w 3 godziny i 27 minut. Najlepsz─ů z kobiet na 25 km by┼éa Ewelina Czerniachowska (7 miejsce open).

Wręczenie nagród dla najlepszych uczestników rajdu odbyło się podczas zakończenia festiwalu Włóczykij w niedzielę 3 marca 2019.

W za┼é─ůczniku znajduj─ů si─Ö wyniki rajd├│w na 25 i 50 kilometr├│w. .

DO POBRANIA:

Wyniki dla trasy 50 km i 25 km 12. Ekstremalnego Nocnego Rajdu na Orientacj─Ö W┼é├│czykij Trip Extreme (.XLS 106 kb)