wyszukaj w  

Kapitan Marvel - 2D dubbing  - 19.04 godz.15.00
Dumbo - 2D dubbing  - 20.04 godz.15.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

FERIE W GDK ZAKOŃCZONE!

Tegoroczne ferie zimowe już za nami. Dzieci z Gryfina miały możliwość skorzystać z zajęć zorganizowanych przez Gryfiński Dom Kultury pn. "Przezimuj z nami". W pracowniach GDK od 4 do 8 lutego 2019, odbywały się zajęcia plastyczne, teatralne, turystyczne i taneczne.

Młodzi gryfinianie codziennie mieli do wyboru dwa bloki zajęć, które odbywały się zarówno w budynku głównym GDK na ul. Szczecińskiej jak i w Pałacyku pod Lwami.

Podczas zajęć plastycznych z Elżbietą Narzekalak uczestnicy warsztatów poznawali technikę papieroplastyki. Wykorzystując wytłaczanki po jajkach tworzono ciekawe kompozycje.

Eliza Hołubowska wprowadziła dzieci w tajniki tańca i ruchu podczas zajęć tanecznych. Uczestnicy warsztatów poznawali możliwości swojego ciała ucząc się przydatnych ćwiczeń rozciągających i wspierających koordynację ruchową.

W Pałacyku pod Lwami odbywały się warsztaty turystyczne, które poprowadziła Kamilla Gadomska. Uczestnicy warsztatów poznawali ciekawostki przyrodnicze. Odwiedzili także Park Miejski i Górkę Miłości, tam dzieci miały za zadanie odnaleźć i nazwać określone miejsca i drzewa. Podczas spaceru po mieście poznały także legendę o regalickim Wodniku.

Podczas zajęć teatralnych, jakie poprowadziła Dorota Krutelewicz- Sobieralska, feriowicze uczyli się tworzyć lalki wykorzystywane w teatrzykach.

Na zajęciach muzycznych z Piotrem Ostrowskim dzieci robiły proste instrumenty muzyczne z tego co można znaleźć w każdym domu np. z puszek, rolki po papierze, ryżu czy grochu. Uczyły się także piosenki, by na koniec zaakompaniować sobie do niej, wykonanymi własnoręcznie instrumentami. W nagrodę feriowicze mogli pograć na profesjonalnych instrumentach perkusyjnych.

W pracowni plastycznej Kariny Tyły tworzono od podstaw maskotki-słoniki. Dzieci projektowały maskotki, barwiły materiał, wycinały szablony i szyły.

2019-02-11