wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

XI Gryfiński Turniej Rodzin Szachowych już za nami

W sobotę 15 grudnia 2018 w Pałacyku pod Lwami odbył się XI Gryfiński Turniej Rodzin Szachowych. Szachiści UKS Biały Pion i ich przyjaciele pożegnali w ten sposób szachowy 2018 rok. Przedświąteczna atmosfera, pyszne ciasta, oraz doskonałe humory zawodników sprawiły, że turniej był wspaniałym rodzinnym świętem.

W zawodach wzięły udział trzyosobowe zespoły, które składały się z dwóch juniorów i seniora. Turniej odbywał się w formule otwartej a końcowy efekt, to suma punktów uzyskanych przez wszystkich członków drużyny. Wystartowało dziesięć ekip. Rozegrano siedem pasjonujących i zaciętych rund. Wiele emocji wśród kibiców, przyniosły pojedynki - junior kontra senior ale również i te, które były rozgrywane między seniorami, szczególnie obserwowane, dopingowane i komentowane przez juniorów.

Wszystkie zespoły nagrodzono pięknymi pucharami i statuetkami, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i nagrodę rzeczową.
Wygrał zespół "Promyczki" w składzie: Andrzej Lewek, Jakub Lewek, Olaf Oleksiak 14,5p., przed "Kolekcjonerami" w składzie: Andrzej Hajdaś, Olgierd Hajdaś, Adam Hajdaś 13,0p. oraz "Gangiem Bobera 2" w składzie: Tomasz Szpura, Bartosz Szpura, Michał Nowaliński 11,0p.

Nie obyło się również bez nagród specjalnych, które trafiły do zespołów w całości rodzinnych. W sobotnim turnieju wystartowały trzy takie drużyny. Mama Katarzyna Jankowska z dziećmi: Hanną i Patrykiem; tata Andrzej Hajdaś z synami Olgierdem i Adamem oraz dziadek Andrzej Dąbrowski z wnukami Gustawem i Ziemowitem.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsi byli: Karol Szymański 6,0p.(zwycięzca całego turnieju) oraz Szymon Soszka 5,5p. - najlepszy junior. Nagrody odebrali także najmłodsi uczestnicy zawodów: Hania Jankowska i Jakub Lewek oboje urodzeni w roku 2011!. Szczególnie specjalną nagrodę otrzymała jedyna startująca mama Katarzyna Jankowska.

Zawody i niezwykle pożytecznie spędzony czas, zaowocowały przede wszystkim, pięknym międzypokoleniowym spotkaniem, i to nie tylko przy szachownicach, zwłaszcza, że w wielu sytuacjach, wśród kibiców można było zaobserwować gorąco dopingujące i mocno przeżywające każdą rundę mamy, ciocie i babcie młodych szachistów.

2018-12-18