wyszukaj w  

Mary Poppins powraca - 2D dubbing  - 18.01 godz.15.30
Underdog - 19.01 godz.20.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Zakończyły się "Twórcze wakacje 2018"

Zakończył się cykl letnich warsztatów "Twórcze wakacje 2018", przygotowanych przez Gryfiński Dom Kultury. Młodzi mieszkańcy naszej gminy w ostatnich tygodniach wakacji mogli skorzystać z zajęć filmowych, sportowych, plastycznych i kulinarnych.

W Pałacyku pod Lwami odbywały się zajęcia filmowe prowadzone przez Piotra Ostrowskiego, instruktora Studia Filmowego GDK. Podczas warsztatów "Pocztówka z Gryfina", uczestnicy kręcili na profesjonalnej kamerze wideo swój pierwszy film. Modzi ludzie szukali na terenie miasta odpowiednich lokacji, rozmawiali z mieszkańcami miasta, rejestrowali ciekawe kadry. Przygotowany materiał był później montowany przy pomocy programu komputerowego. Stworzony film został zapisany na płycie DVD. Każdy z uczestników otrzymał na nośniku stworzony przez siebie film.

W Świetlicy Wiejskiej w Wełtyniu instruktor Marta Nowak poprowadziła zajęcia pn. "Wakacje na sportowo". Młodzi uczestnicy zajęć mieli okazję zmierzyć się w wielu dyscyplinach sportowych. Obok rozgrywek był także czas na inne zajęcia. Za pomocą kredy tworzono kolorowe obrazy na boisku przed świetlicą. Dzieci także chętnie pomagały w tworzeniu ozdób, którymi udekorowana została świetlica z okazji Dożynek.

Także w Świetlicy Wiejskiej Dziupla w Borzymiu postawiono na aktywność sportową. Małgorzata Grzegorzewska przygotowała dla podopiecznych świetlicy zajęcia pn. "W zdrowym ciele zdrowy duch". Każdego dnia dzieci trenowały inną dyscyplinę sportową. Była piłka siatkowa, rajd rowerowy z piknikiem na łonie natury, piłka nożna, baseball, gra w klasy. Wakacyjne spotkania zakończono wspólnym ogniskiem.

W Daleszewie Joanna Żmuda" poprowadziła warsztaty pt."Zdrowa żywność". Zajęcia miały na celu pokazanie, że zdrowa żywność wcale nie musi być niesmaczna. Uczestnicy samodzielnie przygotowywali frytki z batatów, ciasto marchewkowe, ciasteczka owsiane oraz wiele innych zdrowych i pysznych dań.

2018-09-03