wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Zakończyły się "Twórcze wakacje 2018"

Zakończył się cykl letnich warsztatów "Twórcze wakacje 2018", przygotowanych przez Gryfiński Dom Kultury. Młodzi mieszkańcy naszej gminy w ostatnich tygodniach wakacji mogli skorzystać z zajęć filmowych, sportowych, plastycznych i kulinarnych.

W Pałacyku pod Lwami odbywały się zajęcia filmowe prowadzone przez Piotra Ostrowskiego, instruktora Studia Filmowego GDK. Podczas warsztatów "Pocztówka z Gryfina", uczestnicy kręcili na profesjonalnej kamerze wideo swój pierwszy film. Modzi ludzie szukali na terenie miasta odpowiednich lokacji, rozmawiali z mieszkańcami miasta, rejestrowali ciekawe kadry. Przygotowany materiał był później montowany przy pomocy programu komputerowego. Stworzony film został zapisany na płycie DVD. Każdy z uczestników otrzymał na nośniku stworzony przez siebie film.

W Świetlicy Wiejskiej w Wełtyniu instruktor Marta Nowak poprowadziła zajęcia pn. "Wakacje na sportowo". Młodzi uczestnicy zajęć mieli okazję zmierzyć się w wielu dyscyplinach sportowych. Obok rozgrywek był także czas na inne zajęcia. Za pomocą kredy tworzono kolorowe obrazy na boisku przed świetlicą. Dzieci także chętnie pomagały w tworzeniu ozdób, którymi udekorowana została świetlica z okazji Dożynek.

Także w Świetlicy Wiejskiej Dziupla w Borzymiu postawiono na aktywność sportową. Małgorzata Grzegorzewska przygotowała dla podopiecznych świetlicy zajęcia pn. "W zdrowym ciele zdrowy duch". Każdego dnia dzieci trenowały inną dyscyplinę sportową. Była piłka siatkowa, rajd rowerowy z piknikiem na łonie natury, piłka nożna, baseball, gra w klasy. Wakacyjne spotkania zakończono wspólnym ogniskiem.

W Daleszewie Joanna Żmuda" poprowadziła warsztaty pt."Zdrowa żywność". Zajęcia miały na celu pokazanie, że zdrowa żywność wcale nie musi być niesmaczna. Uczestnicy samodzielnie przygotowywali frytki z batatów, ciasto marchewkowe, ciasteczka owsiane oraz wiele innych zdrowych i pysznych dań.

2018-09-03