wyszukaj w  

Corgi, psiak Królowej - 2D dubbing  - 31.03 godz.15.00
Mia i biały lew - 2D dubbing  - 31.03 godz.16.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Kolejne odsłony "Twórczych wakacji 2018"

Wakacyjna propozycja Gryfińskiego Domu Kultury, zajęcia artystyczne "Twórcze wakacje 2018" cieszą się niezwykłą popularnością. W pierwszych tygodniach sierpnia mali gryfinianie mogli skorzystać z zajęć teatralnych, plastycznych, tanecznych, sportowych i rękodzielniczych.

Tegoroczne wakacyjne warsztaty recytatorskie prowadzone były przez instruktor Marię Piznal w dniach 30 lipca - 3 sierpnia. Zajęcia, które odbywały się w budynku GDK na ul. Szczecińskiej, adresowane były do osób lubiących recytować wiersze i prozę. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w sztuce "żywego słowa"; wspólnie opracowano "ABC młodego recytatora". Zajęcia, obfitujące w wiele różnorodnych ćwiczeń, były okazją nie tylko do poznania tajników recytacji, ale także świetną zabawą w gronie rówieśników.

Od 6 do 10 sierpnia Elżbieta Narzekalak instruktor Pracowni Plastycznej Deseń poprowadziła w GDK warsztaty plastyczne: "W roli głównej papier czerpany". Uczestnicy warsztatów poznali technikę papieru czerpanego. Poznawali kolejne etapy tworzenia papierowych kart, od przygotowania papierowej pulpy, poprzez osadzanie masy na siatkach, odsączanie jej i suszenie. Dużo zabawy przyniosło ozdabianie uzyskanych kart. Wykorzystywano do tego farby a także kwiaty i trawy, za pomocą których tworzono roślinne kompozycje.

Od 30 lipca do 3 sierpnia w Świetlicy Wiejskiej w Krzypnicy odbywały się warsztaty pn. "Roztańczone wakacje", które przygotowała instruktor Barbara Kłonowska. Podczas pięciu dni zajęć pod opieką tancerki Teatru Tańca EGO VU Karoliny Wojdyły, dzieci nauczyły się choreografii, którą zaprezentowały na koniec tygodnia swoim bliskim. Warsztaty miały na celu pokazanie dzieciom możliwości aktywnego i wesołego spędzania czasu ze swoimi rówieśnikami.

Także w Świetlicy Wiejskiej w Krajniku postawiono na ruch. Instruktor Dominika Bojko przygotowała zajęcia pn. "Sportowe zmagania". Każdy dzień warsztatów poświęcony został na inną dyscyplinę sportową. Uczestnicy rozgrywali mecze siatkówki, koszykówki, piłki nożnej. Były też biegi z przeszkodami. Największą frajdę jednak przynosiły rajdy rowerowe.

Od 6 do 10 sierpnia 2018 w świetlicy w Sobiemyślu Katarzyna Nowicka poprowadziła warsztaty "Zabawa z włóczką". Każdego dnia wakacyjnych warsztatów tworzono nowoczesne i zabawne rzeczy np. laleczki, czapeczki, pompony, zwierzaki itp. Ostatniego dnia odbył się pokaz i pogadanka o poznanej technice rękodzielniczej.

2018-08-11