wyszukaj w  

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Kafarnaum - 21.02 godz.20.30
Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Genesis 2.0 - 23.02 godz.21.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Wielkie sportowe emocje podczas AMATORSKIEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ W BARTKOWIE

W sobotę 4 sierpnia 2018 w Bartkowie odbyła się dziewiąta edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej. W rozgrywkach wzięło udział dziesięć drużyn.

Bartkowska impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zawodnicy urzeczeni są wspaniałą sportowo-zabawową atmosferą i uczciwą rywalizacją. Drużyny, które brały udział w turnieju w latach poprzednich z przyjemnością wracają do Bartkowa. Do rozgrywek przygotowują się przez cały rok. Turniej to doskonała okazja do zaprezentowania swoich możliwości także dla tych, dla których sport jest okazjonalną rozrywką. Jednak bez względu na podejście zawodników do rywalizacji, drużyny biorące udział w turnieju prezentują wysoki poziom.

Turniej otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Mieczysław Sawaryn. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie z LKS Piast. Przez kilka godzin drużyny z oddaniem walczyły o miano najlepszej, bawiąc się przy tym doskonale.

Zmęczeni upałem zawodnicy i kibice mogli ochłodzić się pod kurtyną wodną. Dzieci mogły poszaleć na dmuchanym zamku. Dużym zainteresowaniem cieszył się blok sportowo-rekreacyjny i strzelanie z wiatrówki, przygotowany przez LKS Piast.

Po pasjonujących meczach selekcyjnych, w finale rozgrywek znalazły się: drużyna z Bartkowa, team Fran-Gut i drużyna Pod Napięciem. Emocjonujące mecze wyłonił zwycięzcę, którym została drużyna Fran- Gut. Miejsce drugi wywalczyli gospodarze turnieju - drużyna z Bartkowa. Miejsce trzecie zajęła drużyna Pod Napięciem.

Każda z drużyn otrzymała nagrodę w postaci sprzętu sportowego ufundowanego z funduszu sołeckiego Bartkowa a także pamiątkowy puchar ufundowany przez LKS Piast.
Przyznano także specjalne nagrody dla najlepszych zawodników turnieju, którymi zostali Patrycja Ścisłowska i Michał Antol.

Organizatorami IX Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Bartkowie byli: Rada Sołecka w Bartkowie, Świetlica Wiejska w Bartkowie i LKS Piast Gryfino. Patronat honorowy objął burmistrz Miasta i Gminy Gryfino Mieczysław Sawaryn.

2018-08-07