wyszukaj w  

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Kafarnaum - 21.02 godz.20.30
Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Genesis 2.0 - 23.02 godz.21.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

Drugi turnus półkolonii w Pałacyku już za nami

W piątek 20 lipca 2018 zakończył się drugi turnus półkolonii letnich w Pałacyku pod Lwami organizowanych przez Gryfiński Dom Kultury i Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie. Przez dwa tygodnie młodzi gryfinianie korzystali z atrakcji, jakie przygotowali dla nich organizatorzy.

Przypomnijmy, że ze względu na duże zainteresowanie zajęciami w okresie wakacyjnym, Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino podjął decyzję o zorganizowaniu dodatkowego turnusu półkolonii.

Głównym celem letniego wypoczynku było zapewnienie atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu. Organizator zapewnił wyżywienie oraz opiekę pedagogiczną i medyczną. Przez dwa tygodnie dzieci uczestniczące w półkolonii brały udział w wycieczkach, spotkaniach, warsztatach i ciekawych zabawach. Nad bezpieczeństwem młodych ludzi czuwał wykwalifikowany personel wychowawczyń, pedagog i pielęgniarka.

Dzieci brały udział w zajęciach przygotowanych dla nich w Pałacyku pod Lwami. Uczestniczyły m.in. w zabawach rekreacyjnych, konkursach, próbowały swoich sił w szachach.

Wiele radości przyniosły kolonistom specjalne zajęcia w pracowni plastycznej. Plastyczki Karina Tyła i Małgorzata Ragan poprowadziły dla dzieciaków warsztaty, podczas których malowano wielkie, kolorowe ptaki na tkaninach. Dzieci tworzyły także kaktusy z kamieni.

W programie półkolonii znalazły się również wycieczki. W Szczecinie, dzieci zapoznały się z historią miasta i poznawały jego zabytki.
Koloniści spotkali się także z ratownikami z Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego, którzy poprowadzili z dziećmi zajęcia dotyczące podstaw udzielania pierwszej pomocy.

Koloniści uczestniczyli też w zajęciach sportowych w C.W. Laguna, zwiedzali ciekawe miejsca w Gryfinie.

2018-07-24