wyszukaj w  

Sekretne ┼╝ycie zwierzak├│w domowych 2 - 2D dubbing - 19.07 godz.10.00
Sekretne ┼╝ycie zwierzak├│w domowych 2 - 2D dubbing - 19.07 godz.16.00

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona g│ˇwna - Gryfi˝ski Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności
Aktualności ...

"Twórcze wakacje 2018" - odsłona czwarta

Za nami kolejny, czwarty już tydzień warsztatów artystycznych pn. "Twórcze wakacje", jakie przygotował dla młodych mieszkańców Gryfina i okolic Gryfiński Dom Kultury. W minionym tygodniu, od 16 od 20 lipca, odbywały się zajęcia plastyczne, taneczne i rękodzielnicze.

W Pa┼éacyku pod Lwami instruktor pracowni plastycznej Karina Ty┼éa przygotowa┼éa zaj─Öcia pn."Wakacyjny komiks". Podczas warsztat├│w dzieci tworzy┼éy obrazkow─ů historyjk─Ö. Wymy┼Ťla┼éy przygody Pana Osy i ilustrowa┼éy swoj─ů histori─Ö. Uczestnicy najpierw tworzyli szkice oparte na materia┼éach bazowych, czyli komiksach. P├│┼║niej powsta┼ée wzory wype┼éniane by┼éy za pomoc─ů flamastr├│w i farb.

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

W budynku GDK na ul. Szczeci┼äskiej Eliza Ho┼éubowska, instruktor Teatru Ta┼äca EGO VU poprowadzi┼éa zaj─Öcia "Taneczne wakacje". Warsztaty da┼éy uczestnikom mo┼╝liwo┼Ť─ç poznania r├│┼╝nych technik tanecznych. Dzieci bawi┼éy si─Ö ruchem i rozbudzali sw├│j potencja┼é artystyczny. Pracowano tak┼╝e nad stworzeniem w┼éasnej etiudy tanecznej.

W ┼Üwietlicy Wiejskiej w Chwartsnicy, instruktor plac├│wki Iwona ┼üakomiec zaprosi┼éa dzieci na warsztaty "Papier-m├óch├ę". Zaj─Öcia mia┼éy na celu zapoznanie uczestnik├│w z technik─ů papier-m├óch├ę, czyli modelowania z masy papierowej. Rozpocz─Öto od wsp├│lnego przygotowania masy papierowej z wody, kleju, m─ůki i kawa┼ék├│w papieru. Nast─Öpnie dzieci mog┼éy ulepi─ç z tej masy figurki, kt├│re po wysuszeniu by┼éy malowane.

W ┼Üwietlicy Wiejskiej w Sobieradzu, Danuta ┼Üwiderek poprowadzi┼éa zaj─Öcia pn. "Kordonkowe czary". W czasie zaj─Ö─ç wykonywano a┼╝urow─ů w┼é├│czkow─ů kul─Ö, kt├│ra dzi─Öki do┼é─ůczeniu do niej p┼éatk├│w i li┼Ťci wykonanych z drucik├│w i starych rajstop - zamienia┼éa si─Ö w przepi─Ökny kwiat.

2018-07-23