wyszukaj w  

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Kafarnaum - 21.02 godz.20.30
Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Genesis 2.0 - 23.02 godz.21.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

"Twórcze wakacje 2018" - odsłona czwarta

Za nami kolejny, czwarty już tydzień warsztatów artystycznych pn. "Twórcze wakacje", jakie przygotował dla młodych mieszkańców Gryfina i okolic Gryfiński Dom Kultury. W minionym tygodniu, od 16 od 20 lipca, odbywały się zajęcia plastyczne, taneczne i rękodzielnicze.

W Pałacyku pod Lwami instruktor pracowni plastycznej Karina Tyła przygotowała zajęcia pn."Wakacyjny komiks". Podczas warsztatów dzieci tworzyły obrazkową historyjkę. Wymyślały przygody Pana Osy i ilustrowały swoją historię. Uczestnicy najpierw tworzyli szkice oparte na materiałach bazowych, czyli komiksach. Później powstałe wzory wypełniane były za pomocą flamastrów i farb.

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

Fot. Z. Włodarczyk/egryfino.pl

W budynku GDK na ul. Szczecińskiej Eliza Hołubowska, instruktor Teatru Tańca EGO VU poprowadziła zajęcia "Taneczne wakacje". Warsztaty dały uczestnikom możliwość poznania różnych technik tanecznych. Dzieci bawiły się ruchem i rozbudzali swój potencjał artystyczny. Pracowano także nad stworzeniem własnej etiudy tanecznej.

W Świetlicy Wiejskiej w Chwartsnicy, instruktor placówki Iwona Łakomiec zaprosiła dzieci na warsztaty "Papier-mâché". Zajęcia miały na celu zapoznanie uczestników z techniką papier-mâché, czyli modelowania z masy papierowej. Rozpoczęto od wspólnego przygotowania masy papierowej z wody, kleju, mąki i kawałków papieru. Następnie dzieci mogły ulepić z tej masy figurki, które po wysuszeniu były malowane.

W Świetlicy Wiejskiej w Sobieradzu, Danuta Świderek poprowadziła zajęcia pn. "Kordonkowe czary". W czasie zajęć wykonywano ażurową włóczkową kulę, która dzięki dołączeniu do niej płatków i liści wykonanych z drucików i starych rajstop - zamieniała się w przepiękny kwiat.

2018-07-23