wyszukaj w  

Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Kafarnaum - 21.02 godz.20.30
Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij 2019" - Genesis 2.0 - 23.02 godz.21.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Polityka prywatności


Aktualności ...

IX Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej już za nami

W sobotę 9 czerwca 2018 w Krzypnicy odbył się IX Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn.
Drużyny rozgrywały między sobą mecze zgodnie z wybranym przez sędziów systemem. Kolejne piłkarskie potyczki przynosiły coraz większe emocje. Te oczywiście, największe były w finale rozgrywek.

IX Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino wygrała drużyna z Krajnika.

Kolejne miejsca zajęły Lubicz, Sobiemyśl, Gryfino, Krzypnica, Perły Międzyodrza, Nowe Czarnowo, Lubanowo, Widuchowa i Borzym.
Lubanowo zostało wybrane na najsympatyczniejszą drużyną turnieju. W nagrodę team dostał talon do restauracji Zalipie ufundowany przez właściciela.
Wybrano także najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika rozgrywek. Wyróżnieni zawodnicy dostali w nagrodę bony na tankowanie od jednego ze sponsorów - stacji paliw MOYA z Pniewa.

Nagrody drużynom i zawodnikom wręczali przedstawiciel LKS Piast Gryfino Marek Kozicki, zastępca dyrektora PGE Dolna Odra Rafał Mucha, prowadzący i komentujący mecze sołtys Krajnika Sebastian Jazdowski oraz sołtys Krzypnicy a zarazem instruktor świetlicy wiejskiej Barbara Kłonowska.

Obok emocji sportowych na kibiców i gości turnieju czekały także inne atrakcje. Najmłodsi mieli dla siebie strefę zabaw, gdzie m.in. malowano wielkie kartony. Była kurtyna wodna. Można było spróbować swoich sił w konkurencjach przygotowanych przez LKS Piast.

W trakcie turnieju rozlosowano atrakcyjne nagrody. W tym roku można było wylosować m.in. lot awionetką ufundowany przez firmę GRENE Gryfino, talony na zakupy do sklepu PSB Mrówka, środki chemiczne ufundowane przez Fliegel Textil Service. Losowano także bony na posiłek w restauracji FELIX CHIKEN w Gryfinie.

Można było wziąć udział w konkursach sportowych związanych ze zbliżającym się mundialem. Widzowie i kibice odpowiadali na stawiane przez prowadzących pytania. Za właściwe odpowiedzi wygrywano nagrody ufundowane przez Intermarche i sklep sportowy Sport-Gryf.

Organizatorzy i sponsorzy turnieju:

Wsparcia imprezie udzieli także Ochotnicza Straż Pożarna z elektrowni Dolna Odra oraz strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej z Gryfina a także Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych z Gryfina.
Patronat medialny nad imprezą sprawowała Gazeta Gryfińska.

2018-06-13