wyszukaj w  

Uprowadzona księżniczka - 2d dubbing  - 16.07 godz.16.00
Jestem taka piękna! - 2d napisy  - 16.07 godz.17.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności














Aktualności ...

Powiatowe eliminacje 46. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego

W eliminacjach powiatowych 46. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, które odbyły się w sobotę 7 kwietnia 2018 r. w Gryfinie udział wzięło 11 zespołów z następujących placówek: Szkoła Podstawowa w Stołecznej (op. Czesław Postawa), Szkoła Podstawowa nr 2 w Chojnie (op. Danuta Antoniewicz i Monika Szarejko), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni (op. Justyna Kozakiewicz), Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnie (op. Anita Porczyńska), UKST Victoria w Chojnie (op. Anita Porczyńska), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie (op. Ewa Przystupa i Tomasz Szachnowski) oraz Gryfiński Dom Kultury (op. Kamilla Gadomska).

Uczestnicy turnieju mieli do napisania test krajoznawczy (powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie, województwo małopolskie i Polska), test z przepisów ruchu drogowego, test udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy turystycznej i topografii
Następnie zespoły 3-osobowe startowały w imprezie na orientację, którą przygotował i sędziował Tomasz Paszek.

Wyniki powiatowych eliminacji 46 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego:
Szkoły podstawowe:
I - SP 2 Chojna: Piotr Podniesiński, Rafał Bryczkowski, Borys Jaworski
II - SP 2 Chojna: Magdalena Chatłas, Katarzyna Jabłońska, Adam Kurpiel
III - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Emilia Nabrzycka, Dominika Maćkowiak, Zuzanna Kwaśniewska
IV - GDK: Hanna Staruk, Jan Bodys, Wojciech Frąckiewicz
V- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Kamilla Kappel. Wiktoria Sobolewska, Zuzanna Kruszyńska
VI - SP Stołeczna: Eunika Rutkowska, Milena Polek, Nadia Nowak
VII - SP Stołeczna: Dianita Raczyńska, Wiktoria Lewandowska, Wanesa Adamczyk.

I miejsce SP 2 Chojna: Piotr Podniesiński, Rafał Bryczkowski, Borys Jaworski

II miejsce SP 2 Chojna: Magdalena Chatłas, Katarzyna Jabłońska, Adam Kurpiel

III miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Emilia Nabrzycka, Dominika Maćkowiak, Zuzanna Kwaśniewska

IV miejsce zespół GDK na zdjęciu z intruktorem Kamillą Gadomską

Gimnazja:
I - SP 1 Chojna: Kaja Jaworska, Roksana Czuchrowska, Klaudia Hrycaj
II - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Michał Ludwiczak, Michał Sobiś, Marta Pięknik
III - UKST Victoria Chojna: Szymon Mazur, Piotr Prochera, Iwo Litwiniuk

I miejsce poziom gimnazjalny SP 1 Chojna: Kaja Jaworska, Roksana Czuchrowska, Klaudia Hrycaj

II miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni: Michał Ludwiczak, Michał Sobiś, Marta Pięknik

III miejsce UKST Victoria Chojna: Szymon Mazur, Piotr Prochera, Iwo Litwiniuk

Szkoły ponadgimnazjalne:
I - ZSP 2 Gryfino: Patrycja Scisłowska, Natalia Kowalska, Tomasz Lisowski

Za najlepiej napisany test zostały nagrodzone następujące osoby:
Wojciech Frąckiewicz z Gryfińskiego Domu Kultury
Roksana Czuchrowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnie
Tomasz Lisowski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie

Turniej został dofinansowany przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra. Nagrody zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Gryfino oraz Urząd Miasta i Gminy Gryfino.

2018-04-09