wyszukaj w  

Miśków 2-óch w Nowym Jorku - 2D Dubbing  - 18.12 godz.16.30
Winni - 2D Napisy  - 18.12 godz.18.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Brzmienie Ósemki już za nami. Świetny koncert Big Cyc w GDK

W sobotę 4 listopada 2017 w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się siódma edycja imprezy muzycznej Brzmienie Ósemki. Podczas wydarzenia zagrały gryfińskie zespoły Basileus i Sfera. Gwiazdą Brzmienia Ósemki był legendarny zespół Big Cyc, który dał fenomenalny i niezapomniany koncert.

Brzmienie Ósemki to projekt promujący młode zespoły muzyczne mające próby w Gryfińskim Domu Kultury w legendarnej już sali prób numer osiem - w której swoją karierę rozpoczynały takie zespoły jak HEY.
Siódma edycja imprezy zgromadziła liczną publiczność, wśród której prócz sympatyków rockowego grania z Gryfina i okolic ( a także dalszych rejonów Polski), byli również lokalni samorządowcy.

Koncert otworzył występ zespołu Basileus. Młodzi muzycy grają muzykę metalową. W swojej trzyletniej karierze dali już szereg koncertów dla fanów mocnego brzmienia.

Basileus

Basileus

Basileus

Jako drugi podczas siódmego Brzemienia Ósemki zagrał gryfiński band Sfera. Jak podkreślają muzycy, grają dla czystej przyjemności i możliwości wspólnego spędzenia czasu, oddają się swojej muzycznej pasji bez względu na to jak ich praca zabrzmi finalnie. Oba lokalne zespoły zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność.

Sfera

Sfera - fot. M. Woźniakowski

Sfera - fot. M. Woźniakowski

Wreszcie na scenę wkroczył zespół Big Cyc. Koncert w Gryfinie był pierwszym w ramach jesiennej trasy klubowej grupy. Zespół zaprezentował swoje największe przeboje a także utwory z wydanej w zeszłym roku głośnej płyty "Czarne Słońce Narodu". Dobre punkowo rockowe granie, satyryczne i niepoprawne polityczne teksty oraz kabaretowa konferansjerka frontmana Krzysztofa Skiby porwały do zabawy gryfińską publiczność. Doskonale bawiło się kilka pokoleń widzów, nastolatkowie i ich rodzice, którym muzyka Big Cyc była bliska, kiedy sami byli nastolatkami. Wspólnie wyśpiewywano takie hity jak "Berlin Zachodni", "Guma, "Makumba", "Świat według Kiepskich", "Wielka miłość do Babci Klozetowej", "Rudy się żeni", "Piosenka o Solidarności czyli wszystko gnije", "Każdy facet to świnia" czy zagrana na bis "Ballada o smutnym skinie".

Big Cyc - fot. M.Woźniakowski

2017-11-06