wyszukaj w  

Miśków 2-óch w Nowym Jorku - 2D Dubbing  - 18.12 godz.16.30
Winni - 2D Napisy  - 18.12 godz.18.15

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

Młodzi tancerze z EGO VU na warsztatach w Niemczech

Młodsza grupa Teatru Tańca EGO VU i szefowa zespołu Eliza Hołubowska, gościli od 20 do 27 października w SCHLOSS BRÖLLIN w Niemczech, gdzie uczestniczyli w wymianie polsko -niemieckiej. Już po raz kolejny młodzież polska i niemiecka spotkała się na tygodniowych warsztatach wokalnych, teatralnych i tanecznych. Wspólnie pracowano nad spektaklem, który został pokazany widowni w SCHLOSS BRÖLLIN pod koniec warsztatów. Efekt finałowy warsztatów oklaskiwało wielu widzów, w tym liczne grono polskich odbiorców m.in. rodziców i przyjaciół EGO VU.

W tym roku tematem przewodnim były hasła "so far.. so close.." Warsztaty teatralne i wokalne prowadziła Bibianna Chimiak z Teatru KANA w Szczecinie, warsztaty taneczne Eliza Hołubowska z Gryfińskiego Domu Kultury.
Jak mówi Eliza Hołubowska, warsztaty dają gryfińskiej młodzieży możliwość szeroko pojętego rozwoju artystycznego i społecznego . Oprócz zderzenia się z inną kulturą, z innym językiem, tydzień spędzony w wiejskiej, zamkniętej przestrzeni daje szansę oderwać się od cywilizacji i wymusza spotkanie z drugim człowiekiem twarzą w twarz. Dodatkowo szeroki wachlarz całodniowych warsztatów daje możliwość rozwoju umiejętności, poznania siebie i odkrycia nowych potencjałów. Z roku na rok szefowa EGO VU obserwuje zmiany jakie zachodzą w wychowankach teatru, stają się bardziej świadomi i pewni na scenie. Są gotowi i otwarci na nowe doświadczenia.

2017-11-02