wyszukaj w  

Uprowadzona księżniczka - 2d dubbing  - 16.07 godz.16.00
Jestem taka piękna! - 2d napisy  - 16.07 godz.17.45

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
RODO
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności


Aktualności ...

GMINNE UROCZYSTOŚCI UPAMIĘTNIAJĄCE 73. ROCZNICĘ WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

We wtorek 1 sierpnia 2017, na Pl. Solidarności w Gryfinie odbyły się Gminne uroczystości upamiętniające 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Punktualnie o godzinie 17, czyli w Godzinę "W", oddano hołd bohaterom zrywu w obronie Stolicy. Zawyły syreny, kierowcy i przechodnie zatrzymali się na kilka minut w zadumie.

Chwilę potem rozpoczął się koncert "Gryfino śpiewa pieśni walczącej stolicy". Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola im. Calineczki, prezentując patriotyczną piosenkę. Miłym akcentem na koniec występu najmłodszych mieszkańców miasta było wypuszczenie gołąbków pokoju.

Wiceburmistrz Paweł Nikitiński i dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury Maria Zalewska otwierają koncert "Gryfino śpiewa pieśni walczącej stolicy"

W dalszej części wydarzenia z recitalem wystąpił chór Res Musica oraz zespół wokalny "patriotyczni.gryfino". Zebrana na Pl. Solidarności publiczność mogła razem z wokalistami śpiewać znane patriotyczne i powstańcze pieśni korzystając ze specjalnie przygotowanych na tę okazję śpiewników. Usłyszeć i pośpiewać było można takie utwory jak: "Deszcz, jesienny deszcz", "Serce w plecaku", "Wojenko, wojenko", "Przybyli ułani", "Dziś do Ciebie przyjść nie mogę", "Pałacyk Michla", "Warszawskie dzieci".

Organizatorami obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego byli: Gmina Gryfino, Gryfiński Dom Kultury i Biblioteka Publiczna w Gryfinie.

2017-08-01