wyszukaj w  

Katyń - Ostatni świadek - 2D NAPISY - PREMIERA  - 20.05 godz.20.30
Avengers: Wojna bez granic - 3d dubbing  - 21.05 godz.14.50

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności
















Aktualności ...

Drugi tydzień "Twórczych wakacji 2017"

Za nami druga odsłona artystycznych zajęć w ramach projektu "Twórcze wakacje 2017". W minionych dniach dzieci z terenu gminy Gryfino brały udział m.in. w zajęciach teatralnych, kulinarnych, sportowych i florystycznych.

"Twórcze wakacje" to cykl specjalnych warsztatów skierowanych do dzieci i młodzieży, które rokrocznie organizuje Gryfiński Dom Kultury. Od 3 do 7 lipca 2017, w budynku głównym GDK na ul. Szczecińskiej instruktor Teatru 6 i PÓŁ Krzysztof Gmiter prowadził warsztaty pn."Zabawa w teatr". Podczas tygodniowych warsztatów dzieci poznawały gry i zabawy teatralne rozwijające myślenie kreatywne. Nie zabrakło zabaw improwizacyjnych. Ważną częścią zajęć były elementy z treningu aktorskiego. Dzieci pozyskaną wiedzę na temat aktorskiego rzemiosła wykorzystywały w praktyce, samodzielnie tworząc scenki czy wcielając się w osoby i rzeczy.

W Świetlicy Wiejskiej w Wełtyniu, instruktor Roksana Baczewska przygotowała zajęcia pn."Zdrowo, smacznie, kolorowo i do tego na sportowo". Warsztaty miały na celu uświadomienie dzieciom jak ważny jest zdrowy tryb życia i odżywiania się. Codziennie podopieczni świetlicy poznawali nie tylko zasady zdrowego odżywiania się, ale także mogli wykazać się w kuchni. Samodzielnie przygotowywali zdrowe przekąski. Odbywały się także zajęcia sportowo-rekreacyjne.

W Starych Brynkach, opiekun tamtejszej świetlicy Wanda Kozłowska zaprosiła na "Tydzień rozmaitości". Podczas warsztatowych dni, dzieci i młodzież mogli skorzystać z zajęć rozwijających ich zainteresowania. Odbyły się zajęcia dla miłośników roślin, podczas których dzieciaki mogły się dowiedzieć jak odpowiednio dbać o ulubione kwiaty czy jak sadzić wonne zioła. Umysły ścisłe miały okazję spróbować się w pisaniu prostych programów komputerowych. Podczas zajęć sportowych można było spożytkować nadmiary dziecięcej energii. Nie zabrakło zajęć plastycznych. Na zakończenie zajęć uczestnicy warsztatów, ich rodzice i instruktor świetlicy wspólnie bawili się przy muzyce.

2017-07-07