wyszukaj w  

Katyń - Ostatni świadek - 2D NAPISY - PREMIERA  - 20.05 godz.20.30
Avengers: Wojna bez granic - 3d dubbing  - 21.05 godz.14.50

» ZOBACZ AKTUALNY REPERTUAR KINA GRYF «

0

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

NAJBLIŻSZY HIT W KINIE GRYF:

0
Strona główna - Gryfiński Dom Kultury
Biuletyn Informacji Publicznej - Gryfiński Dom Kultury
Cennik - Gryfiński Dom Kultury
O nas - Gryfiński Dom Kultury
Kontakt - Gryfiński Dom Kultury
Koła zainteresowań - Gryfiński Dom Kultury
Nasze sukcesy - Gryfiński Dom Kultury
Świetlice wiejskie - Gryfiński Dom Kultury
Multimedia - Gryfiński Dom Kultury
Linki - Gryfiński Dom Kultury
Archiwum - Gryfiński Dom Kultury
Zamów - Bilety, karnety, opłaty startowe
Rezerwacje biletów - Kino GRYF
Newsletter Gryfińskiego Domu Kultury
Polityka prywatności
Aktualności ...

Półkolonie letnie w GDK zakończone

W piątek, 7 lipca 2017 zakończyły się półkolonie letnie. Gryfiński Dom Kultury zajęcia zorganizował w Pałacyku pod Lwami oraz w Zespole Szkół w Chwarstnicy. Głównym celem letniego wypoczynku było zapewnienie atrakcyjnego i bezpiecznego spędzenia wolnego czasu. Organizator zapewnił wyżywienie oraz opiekę pedagogiczną i medyczną. Przez dwa tygodnie blisko 75 dzieci uczestniczyło w wycieczkach, spotkaniach, warsztatach i atrakcyjnych zabawach. Zarówno w Gryfinie jak i w Chwarstnicy realizowano podobny program.

W półkolonii w Pałacyku pod Lwami, wzięło udział 45 dzieci. Nad bezpieczeństwem młodych ludzi czuwały panie Anita Nowak, Aleksandra Kupnicka i Agnieszka Litwiniuk oraz pielęgniarki Ewa Zielińska i Iwona Lipska. Półkolonie z ramienia gryfińskiego TPD koordynowała Irena Perlik.

O pierwszym tygodniu półkolonii letniej pisaliśmy tutaj. http://gdk.com.pl/index.php?plik=aktualnosc&aktual_id=1649. Również w czasie kolejnych dni wypoczynku dzieci nie mogły narzekać na nudę. W poniedziałek 3 lipca koloniści wzięli udział w warsztatach artystycznych w pracowniach Gryfińskiego Domu Kultury oraz grach i zabawach przygotowanych przez opiekunów. Uczestniczyli również w pogadance na temat zgubnego wpływu używek pt. "Co nam szkodzi?". We wtorek odwiedzili C.W. Laguna oraz Centrum Informacji Turystycznej.

W środę odbyła się wycieczka do Międzyzdrojów. Tam koloniści z Gryfina spotkali się ze swoimi kolegami kolonistami z Chwarstnicy. Wspólnie korzystali z takich atrakcji jak przejażdżka "Mini expresem" czy oczywiście plażowanie. Odwiedzono także Muzeum Przyrodnicze oraz Aleję Gwiazd w Międzyzdrojach.

W czwartek uczestnicy kolonii brali udział w mini olimpiadzie, jaka odbyła się w Pałacyku pod Lwami. Na dzieci czekało kilka konkurencji za których wykonanie dostawały punkty i słodkie nagrody. W piątek, na zakończenie kolonii odbyła się wystawa prac plastycznych kolonistów. Podsumowano konkursy, jakie odbywały się w czasie tych dwóch tygodni wypoczynku. Wielką frajdą była wyprawa do kina na bajkowy seans.

Organizatorem letniej półkolonii był Gryfiński Dom Kultury, a współorganizatorami: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie, Zespół Szkół w Chwarstnicy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie, Zakład Medycyny Szkolnej - Hanna Oleś i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Gryfinie. Wsparcia finansowego, na tegoroczny letni wypoczynek dla dzieci, udzieliła PGE GiEK S.A Oddział Zespołu Elektrowni Dolna Odra

2017-07-07